Miks kutsuda naerujooga töötuba sünnipäeva tegevuseks?

Naerujooga töötuba Fotograaf Jelena Velpler

Miks kutsuda naerujooga töötuba sünnipäeva tegevuseks?

Naerujooga on omanäoline ja nauditav tegevus sünnipäevale, mis võib igale peole lisada palju lõbusat ja positiivset energiat. Järgnevalt mõned eelised, mida naerujooga töötuba võib anda:

  • Väheneb stress: naerujooga hõlmab sügavat hingamist ja kerget füüsilist liikumist, mis vähendab stressi ja pingeid meie kehas.
  • Tuju paraneb: naer vabastab endorfiine, mis on keha loomulikud hea enesetunde kemikaalid. See parandab külaliste tuju ja muudab nad õnnelikumaks, mis tähendab, et ka sünnipäevapidu kulgeb lõbusamalt.
  • Energiavarud suurenevad: naermine on hea viis energiataseme tõstmiseks ning erksamaks muutumiseks. Kui rikkaliku sünnipäevalaua taga söödud toit võib inimesed muuta loiuks, siis lisage oma sünnipäevapeole ärksust just naerujooga töötoaga.
  • Ühendav tegevus sünnipäevakülalistele: naerujooga on sotsiaalne tegevus, mis võib aidata tugevdada sidemeid teie ja teie külaliste vahel. Ühiselt naerukoolitusel osalemine loob sünnipäevale positiivse ja kerge õhkkonna, mis julgustab inimesi end vabamalt tundma ja üksteisega avatumalt suhtlema.
  • Loovus läheb valla: naerujooga võib aidata suurendada inimeste loovust, julgustades inimesi mõtlema kastist välja ning lähenema probleemidele teise nurga alt, kui varem.
  • Tervis paraneb: naerul on palju kasulikke mõjusid meie tervisele, näiteks vererõhu alandamine, immuunsüsteemi tugevdamine ja vereringe parandamine. 

 

Naerujooga kaasamine oma sünnipäevapeole on eriline, lõbus ja tervislik viis oma tähtsa päeva tähistamiseks koos sõprade ja perega ning külaliste ühendamiseks ja positiivse peo õhkkonna saavutamiseks.

Võta ühendust ja kutsu naerujooga oma sünnipäevale lõbusaks tegevuseks SIIT.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

error: Content is protected !!