Miks kutsuda naerujooga ettevõtte sündmustele tegevuseks?

Naerujooga ettevõtte ühistegevus meeskondadele-min

Miks kutsuda naerujooga ettevõtte sündmustele tegevuseks?

Lühikese naerukoolituse kutsumisel ettevõtte üritustele on mitmeid eelised:

  • Väheneb stress: äriüritused võivad olla intensiivsed, pingelised stressirohked, kuid naerujooga aitab osalejatel pingeid vabastada ja tunda end lõdvestunumalt.
  • Keskendumisvõime paraneb: naermine ergutab vereringet, paneb hingamiselundid aktiivsemalt tööle ning keha ja aju hapnikuvarustus paraneb. See stimuleerib inimeste ajutööd ja ka kaasamõtlemis- ja keskendumisvõimet.
  • Üldise õhkkonna parandamine: naerujooga võib aidata konverentsi üldist õhkkonda ja energiataset tõsta, luues rõõmsa ja positiivse õhkkonna. Samuti aitab see konverentsil osalejatel tunda end ühtsemana ja motiveeritumalt koos töötama.
  • Inimeste loomingulisus tõuseb: naerujooga võib aidata suurendada inimeste loovust, julgustades inimesi mõtlema kastist välja ning lähenema küsimustele ja probleemidele teise nurga alt.
  • Suhtlemise tõhustamine: naerujooga võib parandada suhtlemist, aidates inimestel end üksteisega mugavamalt ja avatumalt tunda. Inimesed tunnevad end ühtsema meeskonnana, on altimad koostööle ning väheneb arusaamatuste oht.
  • Suureneb tootlikkus: naerukoolitus võib aidata tõsta tootlikkust, suurendades osalejate energiataset ja parandades nende keskendumisvõimet. Peale naerujoogat jaksab inimene pikemalt tegeleda ühe asjaga või murda pead ühe küsimuse/probleemi üle. Samuti võib see aidata osalejatel tunda end rohkem kaasatuna ja motiveeritumana kaasa töötama.

 

Naerukoolituse kaasamisel äriüritustele on palju häid mõjusid nii osalejatele, töötajatele kui ka ürituse enda edule. Positiivse ja avatud õhkkonna loomisega saate aidata edendada meeskonnatööd, inimeste loovust ja tootlikkust, parandades samal ajal ka oma töötajate omavahelisi sidemeid ning üldist tervist ja heaolu.

Kui soovid oma firma sündmusi töötajate jaoks meeldejäävamaks muuta, võta ühendust SIIT.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

error: Content is protected !!