Naerukoolitus MegaMina laagris 2019

Naerukoolitus

Naerukoolitus sobib väikeste eranditega kõigile inimestele – naer on kõigis meis olemas, see loomulik tegevus tuleb enda seest vaid üles leida ja lubada enda ellu naeru ja rõõmu.

Naer on nakkav – mida rohkem inimesi, kes naeravad, seda positiivsemaks muutub ka maailm. Ja see on põhjus,miks naerukoolitus on hea grupis teha – nii muutub naer loomulikumaks ja spontaansemaks ja jõuab palju kaugemale. Ja tõeliselt mõnus on naerda koos kolleegide ja perega, aga samas vahel hoopis olukorras, kus ühtki tuttavat ees pole.

Naerukoolitus on praktiline  – proovime üheskoos erinevaid naeruharjutusi ja püüame vahet teha sisemisel põhjuseta naerul ja välistest teguritest tuleneval naerul. Naerukoolitus on füüsiliselt aktiivne ja sunnib liikuma ning ka üsna aktiivselt hingama. Lühikesed naeruharjutused on võetud elust ja nii jäävad need pikaks ajaks kehamällu ja naeratus võib tõusta huulile ka hulk aega pärast koolitusel käimist.

Naerukoolitus on hea vahend selleks, et siduda meeskondi, näha uusi lahendusi, peletada stressi,  olla õnnelik ja avatud. Naerukoolitusel on vaja minna mugavustsoonist välja, mis omakorda tekitab õnnestumise- ja rahulolutunde, kasvatab enesekindlust ning paneb silma särama.

Naerukoolitus sobib sinna, kuhu inimesed tulevad lõõgastuma või kus on hoopis vaja oma mõtted vabaks lasta – raske koosoleku algusesse, konverentsile vahepalaks, suvepäevadele, firmaüritustele, sünnipäevadele.