Naerurännak Kreetal 

Kevad on täpselt õige aeg ennast turgutada ja tuua oma kehasse rohkem rõõmu, lõdvestumist ja uusi kogemusi. Kutsume Sind mõnusale naerurännakule imelisele Kreeta saarele.

Uurime ennast ja oma sisemaailma keset oliivisalusid, lummavate vaadetega mägedes, rannaliival… saarel, mida nimetatakse päikesesaareks ja juba pelgalt oma nimega toob naeratuse näole. See on reis, kus saab kosutust nii sinu keha kui ka meel…

Alustame iga päeva naeruharjutustega – naerukurrud jäävad su kehasse ja saad neid hiljem ka koju tagasi tulles kasutada. Uurime, kuhu on rõõm sinu kehas pugenud, kuidas stressiga paremini võidelda, mis on need asjad, mida saad iga päev iseenda heaks teha, et hoida oma energiat ja rõõmu. Teeme harjutusi, kus saad selgust, mida sa päriselt tahad, kuidas saavutada kergemini oma eesmärke. Kreeta on imeline paik unistamiseks ja oma elule uue suuna loomiseks! Iseenda uurimisel kasutame nii naerujooga, coachingu kui ka psühhodraama elemente.

Kogeme saare autentsust läbi ajaloo, kultuuri ja maitsete, kokkame koos karismaatilise kreeklannaga ja paariks tunniks kehastume oliiviõlide sommeljeedeks. Loome kontakti päikesesaare võrratu loodusega, tutvudes lähemalt haruldase taimestiku ja lummavate aroomidega. Sukeldume eheda külakese ellu ja suhtleme kohalikega, uurime neilt pika ea ja igavese rõõmu saladusi.

Mida sa saad?

Hinnas sisaldub:

Lisatasu eest

Reisipaketi soovitame osta Üllatav Kreeta kaudu, sest see on ainus reisibüroo, mille põhitegevus on suunatud puhkusekorraldusele päikesesaarel. Kirjuta: info@yllatavkreeta.ee

Kindlusta oma koht 2025. aasta kevadreisile siin:

Reisi korraldajatest:

Epp Priimägi (1)

Epp on naerukoolitaja, õpetaja, coach ja superviisor. Epp soovib, et maailmas oleks rohkem rõõmu ja positiivsust. Rõõm, naer ja mängulisus on olnud Epu pärisosad kogu elu.

Mis saaks olla parem, kui nautida puhkust ja samas vaadata iseenda sisse, naerda ja õppida olema täis energiat ka pärast reisilt naasmist. Kreetal hoolitseb Epp koolituspoole eest.

www.naerukoolitus.ee

IG: naerukooltus

Albina on turismivaldkonna ekspert, kahe lapse ema ja Üllatav Kreeta blogi autor alates aastast 2016. Tänapäeval on Üllatav Kreeta kahe naise poolt juhitud bränd, mille tegevus toimib kahes suunas: premium tooted Kreetalt ning puhkusepaketid päikesesaarele. Albina on naerurännaku projektis abiks, et iga osaleja saaks maksimaalselt autentseid elamusi – läbi ajaloo, kultuuri ja maitsete. Ta annab soovitusi, kuhu minna ja mida teha.

www.yllatavkreeta.ee

IG: yllatav.kreeta

error: Content is protected !!